Sohbete Başla

  • 14 Şubat 2017
  • 1.013 kez görüntülendi.
Sohbete Başla

Sohbete Başla

Merhaba  değerli ziyaretçilerimiz..  Öncelikle   sitemizi   ziyaretinizden  dolayı   teşekkür  ederiz..

sohbete başla

sohbete başla

iRC sunucularının  bu kadar  pöpüler olmasının nedenlerinden en  etkili olanı  üyelik  gerektirmemesi   ve  sohbet‘ten  çıkış  yaptığınızda her şeyin bitmiş olmasıdır.. şimdi popüler  olan  sosyal  medya  sitelerinde  birileri  ile  sohbete başlamak    için  öncelikle  arkadaş olarak  eklemelisiniz.

hatta  bazı  sitelerde  karşınızda ki  kişinin de   onayını almanız   gerekmekte  üstelik   sohbet   edebilmeniz  için   arkadaşınızın  online  olmasını   beklemek  zorundasınız..  Bütün  bu  süreç  bazen   çok sıkıcı olabiliyor..  üstelik  sürekli  aynı kişilerle  aynı şeyleri  konuşmakta tat  vermiyor. irc sohbet  sunucularına   girdiğinizde  ise   yeni kişilerle  anlık olarak  sohbet  edip   yeni arkadaşlıklar  kurabilir..   farklı  amaçlarla  kurulmuş  kanallarda  belirli konularda  sohbet  edebilirsiniz..  üstelik  bütün  bunlara   bir iki tıklama  ile  kolayca  ulaşıp  hemen   sohbete   başlayabilirsiniz..

Bu   özellikleri  ile   irc  sohbet  etmenin    güncelliğini  kaybedeceğine   hiç  bir  zaman   inanmadım..   çünkü  insanların yeni ortamlara    yeni  insanlara  karşı olan  merakı  hiç bir  zaman  bitmeyecektir..

Sizlerinde  yeni  birileri  tanımak  veya   hızlı  bir  şekilde  sohbete başlamak   gibi  bir  niyetiniz  varsa  sıkıcı   prosedürlerden  sıkıldıysanız,   bilgisayarınıza yada   cep telefonunuza  çeşitli  programlar indirmenizi  isteyen çeşitli uygulamalardan  daral   geldi ise   önerim   SohbetLobi.Com  ile   kaliteli, seviyeli  ve   hızlı   sohbete  davet  ediyoruz..  sohbete  başlamak  için  yukarıda   bulunan  kullanıcı   girişi bölümünden bir  rumuz  secip Sohbete  Başla butonuna   tıklamanızdır.. Eminim   Sunucumuzda  yapılan   Sohbetlerin  mudavimi  olacaksınız..   Hepinize   Hoş  Sohbetler  dilerim..  Sohbetlobi iyi  eğlenceler diler.

gerçekten asıl olan şüphesiz iyi bir sohbetin daha tatlı ve hoş vakit geçirme hissi vermesi için karşılıklı sohbet edenlerinde aynı ortak ilgi alanlarına sahip olmalarının dışında seviyeli ve ahlak ölçüleri içinde olmaları da iyi bir sohbet için belirleyici bir özelliktir. Hangi konuda olursa olsun karşılıklı sohbet mutlak bir ölçü ve nezaket kuralları içermelidir. dini sohbet, sohbet siteleri, bursa sohbet, antalya sohbet, ankara sohbet, rize sohbet, chat sohbet, ilksohbet, sohbet lobi, lobi sohbet, lobisohbet, kriterlere yaşınıza, ilgi alanlarınıza, sosyal statünüze uygun kişiler ile tanışabilir ve keyifli vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. www.sohbetlobi.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ