Sohbetçiyiz Biz

  • 22 Nisan 2018
  • 69 kez görüntülendi.
Sohbetçiyiz Biz

Konuşmak Sohbet etmek insanların birbirleriyle yaptığı en basit iletişim aracıdır. Sözlü, yazılı, sohbet türlerine en iyi örneklerdendir. Konuşmak sohbet etmek insanlara has bir durumdur. Sohbet hayatımızın her anında yaptığımız bir durumdur. Doğru diyaloglar kurulmadığı zaman mutlaka sorunlarla karşılaşılacaktır. Dikkat edilmediği takdirde hayatımızda problemlere sebep olabilir.

Sohbet günlük hayatımızda insanları birbirine bağlayan çok önemli bir faktördür. Zamanla gelişen  Sohbet sunucuları sayesinde çok uzak kıtalar da ki insanlarla bile diyaloğa geçebiliyoruz. Bu sayede insanlar birbiriyle tanışma fırsatı bulup güzel dostluklar kurmaktadırlar. Düşünsenize sizden 2000 km uzakta ki biriyle aynı duyguları paylaşmak ve aynı sohbet platformunda bulunmak güzel olmaz mı ? Ama dikkat edilmesi gereken şeylerde var… Sanal ortamda yapılan sohbetlere bağlı kalmayıp, dışarıda asıl bizim için önemli olan dostlarımızı, sevdiklerimiz, ve en yakınlarımızı unutmamamızdır. Buna dikkat edilmediği takdirde insanın asosyal olması kaçınılmazdır.

Çünkü sanal ortamda ki samimiyet ne kadar etkileyicidir yada doğrudur bu tartışmaya açık bir konudur. Umarım hepimiz kısa da olsa güzel dostluklar kurup yeni insanlarla tanışma fırsatı buluruz. Her ne olursa olsun sohbet ederken karşımızdakileri asla kırmayalım. Bizler büyük bir sohbet ailesiyiz. Şimdiden herkese hoş Sohbetler.

Sohbet Lob,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ