Sohbet Sitesi

  • 23 Ocak 2017
  • 487 kez görüntülendi.
Sohbet Sitesi

Sizlere kısaca bir konu anlatacağım; Evet arkadaşlar başlık biraz uzun ve değişik olsada iyi olduğunu düşünüyorum..  Konumuza dönecek olursak real yada sanal evet fark etmez aşk ama sohbet sitelerinde bu durum biraz daha abartı ve saçmalık halinde.

Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi

Şimdi size bu olayı kademe, kademe anlatacağım. Öncelikle girersiniz bir sohbet sitesine başlarsınız sohbet etmeye. Hele birde kızsanız artık zaten ardı ardına yazılır size. Nickinizde böyle ilgi çekici birşeyse kurtuluşunuz hiç yok.

Sohbet sitelerinde eski olan ve hani çapkınlığıyla ün salmış biri ile tanışırsınız. İlk başta normal arkadaş sohbeti yaparsınız. Herşey iyidir çünkü size arkadaş ortamı sağlar, yanınızdayım güvenini ver. Kısacası kendine alıştırır.

Daha sonra sizin yaptığınız ortamı bozar. Sohbet ettiğiniz insanlardan sizi uzaklaştırır ve kendine bağlamaya devam eder. Tabi siz bu durumu anlamazsınız. Sonuçta bir ilgi var ortada. Sizinle ilgilenen biri var. Bu realdede olsa sanaldada olsa her insanın hassas noktasıdır.

Eee, herşey böyle güzel giderken bir anda canım cicim muhabbetine girer. Normal olarak bu durum egomuzu okşar. Bulunduğumuz yerin bir sohbet sitesi olduğunu değilde real olduğunu düşünmeye başlarız.

Bir süre sonra sizinle böyle takılır baktı olmuyor mu ona uymuyor musunuz yada sıkıldımı sizi bir anda hayatından çıkarır. Siz tabi neye uğradığınızı şaşırırsınız sevmeseniz bile o sizi bıraktığı için zorunuza gider ve kendinizi fazlasıyla yalnız hissedip o  insanı saptantı haline getirirsiniz.

Sonuç olarak ne olur biliyor musunuz ? Ben söyleyim size. Sohbet sitelerine olan güvenciniz biter. Oradaki bütün insanlara aynı gözle bakarsınız ve hatta size bunu yapan insan gibi olur herkesle dalga geçersiniz. Bu durum sadece aşk için geçerli değil. Normal arkadaş olarak da hayatımıza soktuğumuz insanlar var. Mesela kendimden örnek vermek istiyorum.

Sohbet ve Radyonun tamamen birbirlerini tamamladığına inananlardanım. Radyosuz bir sohbet sitesi düşünemiyorum. Açıkcası bana pek samimi gelmiyor. Evet, bildiğiniz üzere herhangi girdiğiniz bir sohbet sitesinde çeşitli insanlarla tanışıp bu durumu ileriye götürüp birbirinizi daha iyi tanımaya başlayıp o insana reel hayatınızda yer verebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ