Sohbet Siteleri

  • 15 Ocak 2017
  • 522 kez görüntülendi.
Sohbet Siteleri

Merhaba sevgili arkadaşlar; öncelikle burada yazacağım şeyler tamamen kendi kişisel fikirlerim ve gözlemlerimdir. Uzun bir süredir sohbet ortamlarında değilim. 17 yıllık bir sohbet geçmişim var. ama buna rağmen iyi gözlemlerim olduğuna inanıyorum. Sizlere bu makelemde sohbet siteleri ndeki kullanıcı profillerini anlatacağım.

Sohbet siteleri

 

Her sohbet siteleri nde genel olarak olan kullanıcı tipleri vardır.

Kendini çok önemli gören kullanıcılar vardır. Bunlar sana sadece ego tatmini için girerler. şöyle demek daha doğru olur aslında real hayatta gerçekleştiremedikleri üstünlüğü saygıyı sohbet ortamında oluşturmaya çalışırlar.

Lamer diye adlandırılan kullanıcılar vardır. Bunlar ise genelde sohbet siteleri ortamını bozmak, huzursuzluk çıkarmak ve bana göre amaçları dikkat çekmek olan kullanıcılardır.

Sanal aşk arayan kullanıcılar vardır. Bunlar sanal sadece sevgili bulmak için girerler. Büyük ihtimal realde şansları olmayan tiplerdir. Sanalda da 2-3 kişi yazdımı anında havaya girerler. Aşık oldum derler bir bakarsınız bir akşam bir kıza aşkım derken diğer akşam başka bir kıza aşkım diyecek kadar aşktan anlamayan insanlardır. Kısacası balon aşk peşinde koşarlar..

Yetki almak isteyen kullanıcılar vardır. Bu kullanıcıların amaçları sohbet siteleri nde görev almaktır. Bunlar kendi aralarında ikiye ayrılır. Görevini gerçekten gereği gibi yapanlar birde  sadece userlere yani kullanıcılara üstünlük taslamak için görev alanlar diye.

Eğlenmeye gelen kullanıcılar vardır. Bunların amacı sadece sohbet etmek, gülmek eğlenmektir. Ve emin olun bu amaçla gelen insanlarla sohbet siteleri etmenin keyfine doyamazsınız. Çünkü sohbet siteleri bizbize olanak sağlar  nasıl yapılacağını bilen insanlardır.

Benim 1 yıl boyunca gözlemlediğim profiller bunlardır. Eminim daha çok başka profil vardır. Sizlerde o profilleri yorumlarınızla bana iletebilirsiniz. sohbet siteleri

SohbetLobi.Com sunucusunda bu profiller hakkında bir yüzdelik yapacak olursak;

Kendini çok önemli gören kullanıcılar => %20

Lamer diye adlandırılan kullanıcılar => %10

Sanal aşk arayan kullanıcılar =>  %20

Yetki almaya gelen kullanıcılar => %10

Eğlenmeye gelen kullanıcılar => %40

Sizde enlerimizden biri olmak istiyorsanız eğer tek yapmanız gereken www.SohbetLobi.Com adresini ziyaret ederek,  Sohbet siteleri Odalarımızda kendinize  yeni arkadaşlıklar, dostluklar  kurarak hoşça vakit  geçirmektir. eminim ki Chat odalarımızda  Sizler  içinde  açılacak   bir   pencere  mevcut.  Sizlere  Eğlence  ve  keyif  dolu anların  yaşanacağı   bir ortam hazırladık sizlere sizde  bu büyük ailede   yerinizi  almak   için daha  ne  bekliyorsunuz ?

www.sohbetlobi.com

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ