Sohbet Odaları

  • 14 Ocak 2017
  • 495 kez görüntülendi.
Sohbet Odaları

Merhabalar;

Bu yazımızda sizlere neden sohbet odaları nın tercih edildiğini sizlere anlatacağım. hayatımız koşuşturmaca içinde geçerken çevremizdeki insanları hatta komşularımızı bile tanıyamadığımız bir hayat kavgası içindeyiz. iş hayatı ve ev arasında sıkışıp gidiyoruz ve zamanımızda böyle geçiyor sosyal hayatımız bu koşuşturmaca içinde kayıp oluyor. sohbet odalarını genelde kayıp olan sosyal hayatımızı geliştirmek arkadaşlar ve bazen dostlar bazen sırdaş edinmek için gireriz, yalnızlığımızı paylaşacağımız konuşacağımız bizleri anlayacak birilerini bulmak için gireriz.

Sohbet Odaları

Sohbet Odaları

peki bulabilirmiyiz, bazen buluruz bunu gerçek yaşamımıza taşırız. sohbet odalarında tanıştığımız insanlarla real gerçek hayatımızda görüşüp bu dostlukları daha çok pekiştiririz. hatta sohbet odaları nda tanışıp birlikte güzel hayat kuranlar bile vardır.

tabi herşey anlattığımız gibi güzelde olmaya bilir gerçek dostluklar haricinde yanlış insanlar ilede tanışabiliriz. genelde herkez arkadaş ve dostluklar kurmak için girmezler kötü niyetle girenlere genel olarak bir tanımlama ile lamer diyoruz.

lamerler kimlerdir, sosyal hayatlarında irdelenmiş köşeye atılmış ve aileleri ile sorunlar olan insanlardır. sohbet odaları na girme amaçları kendilerini kanıtlama gerçek hayatlarında yaşadıkları sorunları başka insanlardan çıkarmak adına etrafa kötü kelime yazanlardır.

herkezin genel olarak girme amacı farklıdır. tek bir kelimede veya makalede açıklamak zordur bazıları ise olmadıkları ve hayalini kurdukları kişiliklere bürünürler örneklemek gerekirse gerçek hayatlarında normal bir çalışkan sohbet odaları nda doktorum, avukatım, memurum, diyenlerde vardır. sohbet odaları onlarda giremezmi diye asla düşünmeyin elbetteki girebilirler ama mantıklı olarak bakarsanız, zaman bazı meslekler için çok zor değerli ve kıymetlidir gerçek yaşantılarında koşuşturup kendilerine bile zaman ayıramayacak kadar meslekler vardır bizler sadece küçük bir örnek verelim dedik.

bilirsiniz sohbet odaları genelde sanal olduğu için genel bir söz vardır, sanal alem yalan alem denilir. aslında buna ne açıdan bakıldığına bağlıdır. her ne kadar sanalda olsa unutmayın ki sizler de bir insansınız ve unutmayın ki karşınızdaki nicklerin altındada sizler gibi insanlar vardır ben genel olarak kendime yapılmasını istemediğim hiçbir şeyi karşımdakine yapmamak için çaba gösteririm. çünkü kim olursa olsun karşımızdaki kişiyi görmesek sesini duymasak bile neticede oda Allahın bir kuludur bunu sakın unutmayın. Sohbetlobi Keyifli Sohbet odaları diler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ