Sıla’nın duygu dolu anları izmir

  • 19 Ocak 2017
  • 422 kez görüntülendi.
Sıla’nın duygu dolu anları izmir

Türk Pop Müziği’nin güçlü seslerinden Sıla Gençoğlu, izmir’de MEV Özel Güzelbahçe Kolejine konuk oldu.

İZMİR (DHA)

Sıla'nın duygu dolu anları

Can Bonomo gibi örnek sesleri Türk müzik dünyasına kazandıran MEV Özel Güzelbahçe Koleji, ortaokul ve lise dönemini izmir’de tamamlayan bir başka güçlü ses Sıla Gençoğlu’nu ağırladı.

MEV Koleji Müzik Kulübü öğrencilerinin öğretmenleriyle birlikte büyük bir heyecanla uzun süredir hazırlığını yaptığı ‘Sıla Şarkıları Konseri’nde, kendi seslendirdiği 15 farklı şarkıyı öğrencilerin ağzından dinleyen ünlü popçu, duygu dolu anlar yaşadı.

Önemli bir hayran kitlesine sahip olan Sıla, hayatının en özel anlarından birini yaşayacağı bu özel buluşma için geldiği MEV Kolejinde; idareci, öğretmen, öğrenci ve veliler tarafından kapıda karşılandı. Ünlü şarkıcı, sürpriz dolu anlara tanık olacağı salona girişte, kendisini ayakta alkışlayan hayranlarını selamladı.

Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Sıla Gençoğlu, İzmir’in güçlü özel eğitim kurumu MEV Özel Güzelbahçe Kolejine konuk oldu.MEV Koleji Müzik Kulübü öğrencilerinin öğretmenleriyle birlikte büyük bir heyecanla uzun süredir hazırlığını yaptığı “Sıla Şarkıları Konseri”nde, kendi seslendirdiği on beş farklı şarkıyı öğrencilerin ağzından dinleyen Sıla, duygu dolu anlar yaşadı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ