Ghost in the Shell- Kabuğundaki Hayalet

  • 30 Mart 2017
  • 435 kez görüntülendi.
Ghost in the Shell- Kabuğundaki Hayalet

Ghost in the

Yakın gelecekte Binbaşı, onun türünün ilk örneği: Bir insan korkunç bir kazadan kurtuldu, siber tarafından dünyanın en tehlikeli suçlularını durdurmaya adamış mükemmel bir asker olarak geliştirildi.

Ghost in the shell

Ghost in the shell

Yakın gelecekte Binbaşı Scarlett Johansson onun türünün ilk örneği Bir insan korkunç bir çarpışmadan kurtuldu ve sihirbaz dünyanın en tehlikeli suçlularını durdurmaya adamış mükemmel bir asker olarak geliştirildi. Terörizm, insanların zihnine girip onları kontrol edebilme yeteneğini de içeren yeni bir seviyeye geldiğinde, Binbaşı bunu durdurmak için tek yetkili. Binbaşı, yeni bir düşmanla yüzleşmeye hazırlanırken yalan söylediğini keşfeder: hayat kurtarılmadı, çalındı. Geçmişini kurtarmak için hiçbir şey yapmayacak, bunu kimin yaptığını bulup başkalarına yapmadan önce durduracak. Uluslararası olarak alkışlanan Japon Manga Kabuğundaki Hayalet’e dayanarak.

Filmi daha yeni bir taramada gördüm. Buraya yazıyorum çünkü bir şekilde, filmi görmeyen insanlardan halen 34 haksiz yorum var. Bu durumu düzeltmek için hemen kaydettim. Bu filmin beni hayran olarak tatmin edemeyeceğinden gerçekten endişelendim. Bıyık bırakma suçlamaları başlamak için asılsız olsa da, tanıdığım ve sevdiğim GITS lezzetlerinin bir kısmını batılaştırdıklarından veya yıkadıklarından endişe ettim. Bana göre bu film harika oldu. Hayal kırıklığına uğramak için dışarı çıktım ve kulağımı sırıtarak kulağıma sırıttım. Aramaki’nin sağ aşağılık bir kıç olmasını izlerken güldüm. Binbaşı ve Batou arasındaki ilişki belirsizdi. Temsil etmek için çok felsefe var ve dikkat çekmek ve bunları korumak için tasarlanmış bir filmde yapmak kolay değil, fakat yapmışlardı. Fan hizmeti parlak ve onu sevdi. Görsel olarak çarpıcıydı. Film müziği harikaydı. Scarjo Binbaşı’nın mükemmel bir çalışmasıydı. Yapışkan ya da klişe değildi.Lütfen, “eleştiriler” le aşağılayıcı kaçınılmaz sınır çizgisini dinlemeyin, şüphesiz, onlar gerçekten de iki şapka vermeyen bir filmin incelemesini pompalamayı hedefleyen çeşitli haber medyaları tarafından açığa çıkarılır. Bu film herkes için olmayacak. Filmin kötüsü, bir terörist cyborg olan Hideo Kuze’dir, ancak Gülümseyen Adam’ın (bir parka katında gezinen bir hacker) unsurlarını içermektedir. Scifi. Bu entelektüel. Herkesin çayı değil. Ama bu iyi. Bu bir klasik. Ve ben, birincisi, gerçekten memnuniyet duyuyorum ve etkilendim. İyi iş.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ