Gelişen Teknoloji ve Sohbet Siteleri

  • 12 Şubat 2017
  • 508 kez görüntülendi.
Gelişen Teknoloji ve Sohbet Siteleri

Gelişen Teknoloji ve Sohbet Siteleri

Merhaba değerli arkadaşlar malumunuz zaman ilerledikçe teknoloji de hızla gelişiyor. Gelişen  teknoloji ile  oluşan  yeniliklerin tabi ki insan hayatına katkısı ve sağladığı kolaylıklar açısından etkileri çok büyük. Ancak kimilerine bir şeyler getirmekte olan bu ilerleyiş, kimilerinden de bir şeyler götürebiliyor.

teknoloji sohbet

teknoloji sohbet

Ne  demek  istediğimi  biraz daha açmak gerekirse; teknolojinin gelişmesi demek, teknolojinin yaygınlaşması demektir. Hal böyle olunca, bu yaygınlaşma neticesinde birçok insan, hatta çocuk yaşta sayılabilecek kişiler de olmak üzere, kendilerini tüm gün boyunca bilgisayarları başına hapis eder oldular.

Hiç şüphesiz bu gelişim ve değişim konusunda en hızlı ilerleyen alan teknolojidir. Dur durak bilmeyen bir gelişim ile hızına yetişilmez bir hal alan teknoloji, bizleri de peşinden sürükleyerek gelişmek zorunda bırakmıştır.  Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, insanların üzerine düşen iş gücünü azaltmak ve aynı sürede hatta daha kısa bir sürede, daha az hata payı ve daha az maliyetli üretim hedeflenmiştir.

Bir çoğu sosyal yaşamlarından koparak, kendilerini bilgisayarları başına tutsak ettiler.Hatta yeni yetişen nesil kendini  arkadaşlıklar,  dostluklar  bağlamında geliştiremez  kendi çevrelerini oluşturamaz hale  gelmiştir.   Bu durum onları sosyallikten alıkoyarak, asosyal bir hale gelmelerine neden oldu ve insanlar kendilerini daha çok yalnız hissetmeye başladılar.

Günümüzde vaktinin çoğunu  bilgisayarı başında veya  telefonundan bağlandığı sosyal  paylaşım sitelerinde geçiren bir genç her daim arabesk tadında duygularla ve sürekli “ben yalnızım” psikolojisinde yaşamaya başladı. Bu noktada yine derman, internetin kendi içerisinden geldi ve asosyal genç  Sohbet siteleri ni keşfederek yeniden sosyalleşme yolunda önemli bir adım attı. Eğer sizlerde yalnızlıktan sıkılıyor ve bunalıyorsanız  Sohbet odalarına girdiğiniz takdirde ne demek istediğimi gerçekten anlayacaksınız. Yalnızlığa ve can sıkıntısına karşı Sohbet Lobi ‘nin çok iyi geldiğine dair benimde ufak tefek tecrübelerim oldu.  Uzun  zaman sohbet  siteleri‘nde  takılan  birisi olarak  sizlere  SohbetLobi.Com‘u  Önermekte  hiç bir  sakınca   görmüyorum.. Kaliteli hizmeti, seviyeli kullanıcıları   ile  sizleri memnun edeceğini düşünmekteyim. Umarım sizlerin de can sıkıntılarına bir çözüm olup yeni arkadaşlık edinmenize yardımcı olur. sohbet sitemizde kullanıcılarımıza sunduğumuz tüm hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir. Sohbetlobi Hoş Sohbetler..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ