Chat Siteleri

  • 17 Ocak 2017
  • 511 kez görüntülendi.
Chat Siteleri

Chat sitelerinde doğru insanı bulmak, samanlıkta iğne aramak gibi mi? Chat siteleri çoğaldıkça, daha fazla insana ulaşabilir olduk ama artan alternatiflere rağmen, neden doğru insanı hala bulamadık?

Chat Siteleri

Chat Siteleri

Hiç şüphe yok ki; artık internet hayatımızın tam ortasında duruyor ve her noktada burnunu özelimize sokuyor. Ancak düşünmemiz gereken en önemli konu şu olmalı: Bunca imkan olmasına rağmen, neden hala doğru insanla karşılaşmadık?

Belki de artık doğru insan kalmamıştır. Hepimiz birbirimiz için doğru ve yanlış insanlarız, belki de artık güven ve huzurla yürünecek, ömür boyu sürecek ilişkiler bulmak bir masal kadar gerçek dışıdır.

chat sitelerinde tanıştığımız kişilerin temelde uygun olduğunu düşünsek bile, hangi sohbet sitesinde temizlik alışkanlıkları yazar? Ayrıca kim yoğurdum ekşi der?

Ancak işin bir de iyi yanından bakalım; bu chat siteleri sayesinde normal şartlarda karşılaşmaları mümkün olmayan pek çok insanın buluşması gerçekleşebiliyor. Bu da bir yandan size doğru insanı bulmak için şans yaratırken, diğer yandan hep daha fazla alternatifiniz olduğu gerçeği yüzünden sizi karşınızdakileri çabuk harcamanıza neden oluyor.

Hangi şartlar altında olursa olsun, karşınızdakinin bir yabancı olduğunu ve her söylediğine inanmamanız gerektiğini ve hayatınıza birini sokarken mutlaka iyi düşünüp hareket etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Chat sitelerinde yaşananların, dışarıdaki dünyadan bir farkı yok. Kendi hayatınıza baktığınızda ne görüyorsanız, chat sitelerinde de benzerlerini bulacaksınız. İnsanlar ve olaylar sizin onlara verdiğiniz tepkilere göre şekillenir. Kendinizi gördüğünüz yer, hayata bakışınız, ömrünüzü nasıl geçireceğinizi belirler. Sanal ya da gerçek, sizin hayat hikayenizi sizden başkası yazmıyor.

Bir merhaba ile başlayıp sağlam kalıcı dostluklar kuranlar geçmişten geleceğe dair her anını çoşkuyla, huzurla, aşkla, sevgiyle, barışla, duyguyla, elele, heyecan dolu sohbetlobi ailesine sizler de katılın. Bizler www.SohbetLobi.Com ailesi olarak sizlere gerçek arkadaşlıklar ve dostluklar kurmanız dileğiyle hoş sohbetler dileriz.

sohbetlobi siz değerli kullanıcılarına web sitemiz üzerinden gerçek zamanlı olarak sohbet chat ve farklı konularda tartışma için son derece işlevsel ve mobil cihaz uygulaması sunuyor. sizlerde bu yeni uygulamaya dahil olun. Sohbetlobi Hayatın Rengi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ