Cepten Sohbet

  • 11 Şubat 2017
  • 744 kez görüntülendi.
Cepten Sohbet

cepten sohbet mobil 

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz.. Malumunuz  cepten sohbet mobil telefonlarını artık  hayatın  her  alanında  kullanmaya  başladık..Teknolojik  gelişmeleri takip eden  ve  kullanıcı  memnuniyetini en  üst  düzeyde  tutmaya  çalışan sohbet sitemiz bu  akıma  ayak  uydurarak   cep telefonlarından  sohbet sitemize   giriş  yapabilmeniz  için sizlere  ufak  bilgiler  aktaracağım.

cepten sohbet

cepten sohbet

Öncelikle Cep telefonu ile sohbete giriş yapabilmeniz için  java çalıştıran bir cep telefonuna sahip olmanız gerekmektedir.

iOS (iphone) ve Android işletim sistemli cep telefonlarınızdan çeşitli IRC client uygulamaları sayesinde giriş yapabilirsiniz.

Yapmanız gerekenler;

iOS için: appstore üzerinden ücretli yada ücretsiz irc client uygulaması indirmeniz yeterli. Uygulamaya yeni server olarak irc.mesgul.net eklemelisiniz.

Tavsiye edilen uygulamalar: TurboIRC, Mango Lite, IRC999, Simple IRC

Android için: Google Play üzerinden ücretli yada ücretsiz irc client uygulaması indirmeniz yeterli. Uygulamaya yeni server olarak irc.aksohbet.com’u eklemelisiniz.

Tavsiye edilen uygulamalar: androirc, Simple IRC

Baglantı adresi: irc.mesgul.net
Port: 6667
Nick name, Real name kısımlarına kullanmak istediğiniz Rumuzu yazmalısınız.

Windows Phone, Symbian gibi cep telefonu işletim sistemleri içinde bu tarz uygulamalar mevcut.

Eskiden olsa mutlaka Mirc yada Script gibi programları bilgisayarınıza indirmek zorunda kalıyordunuz ama artık o devir çok geride kaldı şuan sadece cepten sohbet mobilden direk sitenin adını tıklayarak girebilir ve anında siteden çıkış yapabilirsiniz.buda ne sizin işinize engel olur nede çalıştığınız ortamda engel olur. Bazı insanların hala vazgeçemediği böyle sitelerde sohbet keyfi hiç bir şeye değişilmez. biliyoruz ki sizlerde bunun farkındasınız yalnız kalmamak adına gönüllerin bir olduığu bu sohbet ortamında vaz geçilmeyen anların duyguların bulunduğu sohbetlobi mobil girişleri sizlerin sayesinde kullanıcı kitlesininde beğenisine sunulan android girişleri farklı tarzlardaki sohbet siteleri hiç benzememiş olması verdiğimiz emeğin karşılığını sizlerin ilettiği yorumları okudukça gerçekten yaptığımız işten verdiğimiz emekten gurur duyuyoruz. Bunu en iyi bilen anlar diyorum ve saygılar sunuyorum.

Şayet Bu ayarları  sorunsuzca yaparsanız irc sohbet bölümüne  bağlanmış olmanız gerekmektedir eğer yapamayan arkadaşlarımız olursa konu başlığı altında yorum  olarak  belirtirlerse  yardımcı olmaya çalışırız.. sohbetlobi Keyifli sohbetler diler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Giz dedi ki:

    Güzel makale olmuş.

  2. mert dedi ki:

    Sayenizde cepten sohbet edebildim hep bir sorun çıkıyordu gerçekten çok güzel bir sistem yapmışsınız tebrik ediyorum

BİR YORUM YAZ